Dla domu
Dla domu

Dzięki telefonii nowej generacji euroCALL nie jesteś już zależny od dotychczasowego operatora. Załóż telefon u nas i podróżuj z nim po całym świecie.

Dostęp do telefonii będziesz mieć przy pomocy magicznego urządzenia (bramki). Bramkę podłączysz do Internetu (nie komputera, lecz bezpośrednio do sieci internetowej) a do bramki podłączysz zwykły telefon... i już gotowe... będziesz mógł dzwonić i odbierać połączenia... oraz korzystać z wielu usług dodatkowych niedostępnych u tradycyjnych operatorów.

Bramkę podłączysz wszędzie tam, gdzie jest szerokopasmowy Internet - z każdego miejsca na świecie będziesz łączyć się z bliskimi nie martwiąc się o koszty połączeń. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś, czy w Polsce, Japonii czy Egipcie. Zawsze odbierzesz połączenia od swoich bliskich, którzy będą dzwonić do Ciebie wybierając ten sam numer lokalny.

Masz przyjaciół w różnych zakątkach Polski? Otrzymasz od nas dodatkowe numery stacjonarne (z różnych stref) do jednego telefonu. Zarówno córka z Krakowa i mama z Wrocławia będzie dzwonić do Ciebie wybierając numer lokalny.

Lubisz długo rozmawiać? Nie ma lepszego rozwiązania. Zaproponuj innym naszą telefonię, a będziesz przez całą dobę rozmawiać z bliskimi za darmo.


Usługi dodatkowe

W euroCALL masz wiele dodatkowych usług, często niedostępnych u tradycyjnych operatorów. Dajemy Ci pełną swobodę zarządzania. Sam zdecydujesz, kto i kiedy może do Ciebie zadzwonić. Stworzysz czarną listę numerów, od których nie chcesz odbierać połączeń. Zablokujesz numery, na które nie chcesz dzwonić.

Oto najbardziej cenione usługi przez naszych klientów:

  • przekazywanie połączeń,

  • przekierowanie połączeń podczas zajętości,

  • przekierowanie nieodebranych połączeń,

  • połączenia trójstronne,

  • połączenia oczekujące,

  • prezentacja numeru dzwoniącego (CLIP),

  • prezentacja/ blokada prezentacji własnego numeru (CLIR),

  • blokowanie połączeń na wybrane numery.


Fax2Email

Faks, pomimo pozostawania technologicznie przestarzałym narzędziem, ciągle jeszcze jest w użyciu. W euroCALL nie potrzebujesz drogiej w eksploatacji maszyny, aby odbierać faksy. Dostaniesz od nas wirtualny numer stacjonarny. Każdy faks wysłany na ten numer dotrze do Ciebie w postaci przesyłki e-mail.


Voice2Email

Poczta głosowa to niezwykle przydatne narzędzie. Problem pojawia się wtedy, gdy podczas nieobecności zgromadzi się mnóstwo wiadomości i odsłuchanie wszystkich nagrań ze słuchawką przy uchu staje się niewygodne. 

W euroCALL tego problemu nie ma - wszystkie wiadomości głosowe otrzymasz w postaci plików dźwiękowych wprost na skrzynkę poczty e-mail. Odsłuchasz wygodnie, w kolejności wybranej przez siebie a ważniejsze nagrania zachowasz.
2006-03-31 13:03